Deklaracja kontynuacji_2017/2018

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola "Z INNEJ BAJKI" w Komornikach,

przypominamy, że w dniach 06.-17.02.2017 będziecie Państwo mieli możliwość zadeklarować chęć kontynuacji nauki przez Państwa dziecko/ci w naszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Listy deklaracji zawisną na drzwiach poszczególnych sal przedszkolnych w dniu 06.02.2017. Złożenie podpisu oznacza zagwarantowanie miejsca w przedszkolu dla Państwa dziecka w roku szkolnym 2017/2018.

UWAGA!
* Podpis na liście deklaracji należy złożyć osobiście (!nie ma możliwości złożenia deklaracji drogą poczty elektronicznej, ani też ustnie czy telefonicznie!)

** Niezłożenie podpisu na liście deklaracji oznacza, że rodzice dziecka będą musieli się ubiegać o miejsce w którymkolwiek przedszkolu gminnym w nowym Naborze 2017/2018.