Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Spotkanie z dietetykiem dzieciecym_15.09.2017

Drodzy Rodzice,

już dziś zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie z dietetykiem dziecięcym - Panią Anetą Wasilewską (http://www.dietetykdladzieci.pl/)

Spotkanie odbędzie się dnia 15.09.2017 (piątek) i rozpocznie się na pewno w godzinach popołudniowych (16:30/17:00) - czekamy za potwierdzeniem ze strony specjalistki.

Pani Aneta specjalizuje się w poradnictwie żywieniowym i komponowaniu diet dla dzieci - zarówno w żywieniu zbiorowym, jak i indywidualnym. Pomaga skomponować dietę dzieci wymagających szczególnego żywienia ze względu na stan zdrowia (alergie, nietolerancje pokarmowe i inne choroby dietozależne), czy dla dzieci z wybiórczością jedzeniową. Chętnie pomaga też rodzinom, których dzieci mają zbyt monotonny jadłospis, gdzie rodzicom zależy na poszerzeniu menu dziecka.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu :-)

Komunikat 2017-08-22, 15:15 | autor: Katarzyna Mrozik